what going on?
Dün Gece Bir Rüya Gördüm

Dün Gece Bir Rüya Gördüm

Dün Gece Bir Rüya Gördüm izle, Dün Gece Bir Rüya Gördüm full izleAug. 10, 2006Turkey
Your rating: 0
10 1 vote
Rek

Video trailer

Director

Director

Cast

Synopsis

Deniz, bilgisayar mühendisi olan genç, kafası karışık ve aşık bir adamdır. Yaşadığı küçük yerden kalkıp İstanbul’a gelmiştir ve kendi dünyasının doğruları ile yaşamaktadır. Aşık olduğu Lale ise madde bağımlısı, sorunlu genç bir kadındır. Rüya mı gerçek mi olduğu kestirilemeyen bir gecenin sonunda beraber uyanırlar. Deniz’in hayalini kurduğu ve sevdiği kadınla yanyana olması onu gerçekten çok şaşırtır. Bir aşk hikayesini konu alan filmde beklenmedik bir şekilde tamamen dönüşen, aşk yüzünden farklılaşan hayatlardan biri anlatılıyor. En özel duygusunun hayat bulması Deniz’i hiç uyanmak istemeyeceği bir rüyada mı yoksa gerçeğin tam ortasında mı yakalıyor?

Original titleDün Gece Bir Rüya Gördüm
IMDb Rating4.5 297 votes
TMDb Rating4 1 votes

Similar titles

Köprüdekiler
Deli Dumrul
Korkuyorum anne
Çekmeköy Underground
Ay Büyürken Uyuyamam
1 Kezban 1 Mahmut Adana Yollarında
Gönül yarası
Press
Sol Şerit
Küçük Kıyamet
Sen Benim Herşeyimsin
Başka Dilde Aşk

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website

Putlockers , Watch Free Movies Online and putlocker full movies in hd quality. Watch your favorites movies for free online on putlockersworld. Watch your favorites of latest movies online. putlockerstoworld2.com is best site to watch free movies.

Putlocker movies, putlockers, watch series, watch movies online, hd movies, free movies, New movies, popular movies, latest movies, streaming free movies, full hd movies

Disclimer: All of the free movies found on this website are hosted on third-party servers that are freely available to watch online for all internet users. Any legal issues regarding the free online movies on this website should be taken up with the actual file hosts themselves, as we're not affiliated with them.

Copyright © 2018 Putlockersworld.com All Rights Reserved.